O nás

Spotrebice-recenze.cz je oblíbený online srovnávací magazín, který se zajímá o testy a recenze na nejrůznější spotřebiče. Radíme jak vybrat nejlepší spotřebič co se týče cena-výkon, protože víme, že internet je dnes doslova zaplaven neuvěřitelným množstvím různých spotřebičů. Jsme profesionálové a proto naše rady ocení jak méně zkušený zákazníci, tak i pokročilí zákazníci. Pomocí našich recenzí jsme už ušetřily velké množství peněz našim návštěvníkům. A přesně to nás motivuje k tomu připravovat obsáhlé testy a recenze.

Naši redaktoři jsou ostřílení uživatelé, kteří se rádi dělí o své zkušenosti a zcela přesně vědí, na co se zaměřit při testech. Snažíme se tvořit obsah přehledně a proto testujeme jak jednotlivé vybrané produkty, tak i sbíráme informace z recenzí různých nezávislých uživatelů, které mají zkušenosti s vybraným spotřebičem a podle toho vyhodnocujeme výslednou tabulku. Proto na našem srovnávacím magazínu naleznete obbsáhlé testy a recenze různých spotřebičů, mezi které patří např. automatické pračky, kuchyňské varné desky, trouby na pečení, sušičky prádla nebo třeba obrovské množství testů malých spotřebičů či elektroniky.

???? Spolupracuj s námi

Do našeho týmu stále přijímáme nadšence, kteří by s námi chtěli táhnout za jeden provaz. V našem týmu si zakládáme hlavně na vzájemné spolupráci, spolehlivosti a důvěře. Pokud s námi chceš začít spolupracovat, navštiv tento odkaz ZDE, vyplň pár řádků a třeba tě přibereme.

Pokud hledáte obchodní spolupráci, kontaktujte nás na našem emailu – [email protected] kde veškeré detaily probereme individuálně. Jsme otevřeni téměř každému testu a recenzi.

???? Jak probíhají naše testy?

Většinu produktů fyzicky testujeme. Mezi nejčastější produkty se jedná o smartphony, herní sluchátka, tiskárny nebo třeba kamery do auta či zvlhčovače vzduchu. Každý obdržený produkt k testu si necháváme po dobu 30 dní aby byl dostatek času k nalezení kladných ale hlavně i záporných vlastností spotřebiče. Následně po uplynutí této doby, produkt nafotíme, natočíme krátká videa a zveřejníme s detailní recenzí.

???? Jak vybíráme nejlepší spotřebič?

Jen na našem Českém trhu existují statisíce spotřebičů. Je nemožné otestovat všechny spotřebiče na trhu a proto si důkladně vybíráme co budeme testovat. V opačném případě, pokud výrobce nám poskytne svůj produkt, zpravidla vždy ho otestujeme. Ovšem podle našich podmínek a našich nezávislých názorů. Nikdy nepíšeme to, co by bylo žádáno aby jsme psali.

V našem oblíbeném TOP 10 se rádi inspirujeme i se zkušenostmi zahraničních uživatelů ale žebříčky sestavujeme pouze z českých recenzí. Náš žebříček TOP 10 je tak malý a přehledný, protože se do něj dostanou pouze produkty, které nejsou zbytečně předražený a jsou uživatelsky téměř bezporuchový.

???? Jak se uživíme?

Protože si zakládáme na tom co zveřejňujeme, vybíráme si i spolehlivé eshopy, které doporučujeme našim návštěvníkům. Spolupracujeme například s Českým nejoblíbenějším srovnávačem cen Heureka.cz nebo největším eshopem Alza.cz. Pokud jsme Vám pomohly vybrat ten správný produkt, který jste hledali a následně se překliknete přes náš web do obchodu, kde provedete nákup, získáme malou provizi z nákupu.

Z těchto malých provizí je tento portál spotrebice-recenze.cz kompletně financován a jako poděkování jsme schopni udržet portál přehledný bez zbytečných otravných reklam.