Recenze herní klávesnice niceboy ORYX K500X

Kompaktní rozměry a kvalitní zpracování

Noční podsvícení klávesnice Niceboy Oryx K500X

Už co jsem dostal do rukou balení, kde byla ukryta tato klávesnice, hned jsem věděl, že to je pro mě to co potřebuji! Po rozbalení jsem byl ještě více překvapen, kvalitní a osvědčené mechanické spínače OUTEMU Red zde nechybí. Hliníková deska, na které jsou umístěny klávesy je také perfektní + velice stabilní. Snadno a bez jediného problému vyfoukat drobky z jídla z herní klávesnice je pro každého hráče prioritou č.1. Nikdo nechce mít drobky pod tlačítky, který pak znemožňují kvalitní a rychlí stisk kláves, když je zrovna třeba.

Další výhodou je funkce multimediálních kláves, které se aktivují po stisknutí klávesy FN + kláves na vrchním řádku (F1 až F11)

Jak se s ní hraje v praxi?

Téměř okamžitě jsem si na herní klávesnici Niceboy Oryx K500X zvykl. Neuvěřitelně mi vyhovuje při každém stisknutí „cvaknutí“, které mi dopřává pocit správného stisknutí tlačítka. Upřímně nerozumím tomu, proč někomu tohle nevyhovuje. Nožičky na herní klávesnici Niceboy Oryx K500X jsou velmi stabilní a vytváří dokonalý úhel pro ruce, které vydrží na klávesnici dlouhé hodiny.

Dříve jsem používal klávesnici od Logitech a u ní jsem si dlouhou dobu musel zvykat na mezerník, který nebyl z obou stran stabilní. Klávesnice Oryx K500X tento problém smetla ze stolu, protože mezerník, který je na této klávesnici je naprosto stabilní a tak Logitech klávesnice skončila v šuplíku. Vesměs vše na klávesnici je naprosto v ideálním rozprostření a jestli jste zvyknutý po několika letech na velké klávesnice, zde nepoznáte rozdíl, teda jen ze strany chybějící numerické části. Ostatní klávesy jsou umístěny přesně tak, jak mají být. Jediná věc, kterou bych vytkl je malý enter – otázka zvyku a času.

Shrnutí herní klávesnice Niceboy Oryx K500X

Je třeba brát v potaz, že Niceboy Oryx K500X je herní klávesnice v kompaktním TKL designu. Pokud plánujete na počítači převážně pracovat, rozhodně doporučuji přemýšlet o variantě s numerickou částí. Herní klávesnice Niceboy Oryx K500X díky své kvalitně zpracované konstrukci krásně drží na stole, nešoupe se ze strany na stranu, poskytuje spoustu prostoru pro herní myš, působí luxusně ve spojení s hliníkovou částí a hlavně nestojí hodně peněz jako konkurence.

Mechanická herní klávesnice Niceboy Oryx K500X v porovnání s 13″ notebookem.

Kde zakoupit tuto klávesnici?

Herní klávesnici Niceboy Oryx K500X můžete zakoupit na Alza.cz kliknutím ZDE. Nebo vyhledejte nejlepší cenu na Heurece ZDE :

Niceboy ORYX K500X lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Pokud se vám zobrazuje tato část špatně, vypněte si prosím AdBlocker.

Ohodnoťte tento příspěvek!
5/5 (4)

Redakce Spotrebice-Recenze.cz

Redakce Spotrebice-Recenze.cz

2 komentáře

  1. Vlasta

    Je to nejlepší herní klávesnice co jsem měl (5. kus). V parametrech za tu cenu to je velice dobrá koupě proti konkurenci.

    1. Redakce Spotrebice-Recenze.cz

      Souhlasíme!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *