TrueLife BabyScale B5 BT nezávislá recenze

Recenze bluetooth reproduktor Niceboy RAZE Neon

Hmotnost dítěte je důležitým ukazatelem, zda děťátko správně prospívá. Kojeneckou váhu TrueLife BabyScale B5 BT ocení rodiče, kteří chtějí mít váhové přírůstky svého dítěte pod kontrolou. Taktéž maminky předčasně narozených miminek či dětí, které málo nebo nepravidelně přibírají. 

Displej zobrazuje změnu hmotnosti již po 5 gramech, takže budete mít přehled o množství vypitého mléka. Čerstvě narozené dítě ztratí do tří dnů po porodu obvykle okolo 7 % své porodní váhy, do dvou týdnů by ji však mělo nabrat zpět.

Kojenecká váha TrueLife BabyScale B5 BT si poradí i s neposednými miminky, které se na váze vrtí a ošívají, má totiž geniální funkci HOLD, která dítě zváží v momentě, kdy se pohybuje nejméně, a přesnou hmotnost uzamkne na displeji. 

Váha má nosnost 20 kg s přesností na 5 g. Výsledky vážení jsou ihned viditelné na podsvíceném LED displeji. Pokud potřebujete zvážit miminko oblečené nebo například v zavinovačce, využijete funkci TARE. Díky této chytré funkci se váha oblečení dítěte automaticky odečte. 

Vývoj vašeho dítěte můžete přehledně sledovat přes aplikaci, která je kompletně v češtině. Zároveň dokáže z dat vytvořit graf vývoje a jejím prostřednictvím lze ovládat funkce TARE či HOLD. Váhu lze používat jak s využitím aplikace, tak bez ní. 

Náš tip

Pokud zvažujete novou výbavu pro Vaše miminko, podívejte se na test nejlepších dětských chůviček.

SNADNÉ POUŽITÍ A ÚDRŽBA

Povrch váhy je dostatečně prostorný, oblý a lehce omyvatelný. Materiál použitý na výrobu váhy neobsahuje žádné škodlivé látky. Výrobci počítali i s tím, že se váha může při použití nechtěně posunout a tomu zabraňují pogumované nožičky. 

Nemusíte se bát neustálého dokupovaní dalších baterií. Baterie 3 × 1,5 V AAA, které jsou součástí balení, zvládnou až 400 měření. Na baterie se vztahuje doba životnosti v délce šesti měsíců, protože se jedná o spotřební materiál. Funkce automatického vypnutí po dvou minutách, taktéž slouží k prodloužení životnosti baterií. 

Recenze kojenecké váhy TrueLife BabyScale B5 BT
Recenze kojenecké váhy TrueLife BabyScale B5 BT
Recenze kojenecké váhy TrueLife BabyScale B5 BT
Recenze kojenecké váhy TrueLife BabyScale B5 BT
Recenze kojenecké váhy TrueLife BabyScale B5 BT Recenze kojenecké váhy TrueLife BabyScale B5 BT Recenze kojenecké váhy TrueLife BabyScale B5 BT Recenze kojenecké váhy TrueLife BabyScale B5 BT

Výhody kojenecké váhy

 • Opravdu přesné vážení s odchylkou do 5 g.
 • Váhu využijete i pro starší a větší děti.
 • Dostatečně velká a pohodlná plocha.
 • Ergonomický tvar.
 • Chytré funkce HOLD a TARE.
 • Možnost sledování vývoje váhy dítěte v čase, včetně grafického zobrazení.
 • Její cena je velmi přívětivá a rozhodně odpovídá množství funkcí.
 • Nadčasový design.
 • Přepínání lb/kg.
 • Váhu lze použít i na vážení štěňátek, koček a jiných domácích mazlíčků, což je skvělá zpráva pro všechny chovatele.

Nevýhody kojenecké váhy

 • Na uskladnění váhy budete potřebovat větší úložný prostor.

Závěrečné shrnutí

Nákup této váhy můžeme jenom doporučit. Její ovládání je jednoduché a intuitivní. Dítě se na váze cítí bezpečně a pohodlně. Jakékoliv znečištění lze rychle a efektivně odstranit. Ocenili jsme i grafy váhových přírůstků v čase, které jsme mohli jednoduše předložit a zkonzultovat na preventivních prohlídkách u dětského lékaře.

Kde zakoupit kojeneckou váhu truelife:

Bluetooth reproduktor Niceboy RAZE Neon můžete zakoupit na Alza.cz kliknutím ZDE. Nebo vyhledejte nejlepší cenu na Heurece ZDE :

Ohodnoťte tento příspěvek!
5/5 (1)

Redakce Spotrebice-Recenze.cz

Redakce Spotrebice-Recenze.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *