Pokud máte model iPhone 12, 13 nebo 14 a výdrž baterie se vám zdá nedostatečná, je pro vás skvělou volbou MagSafe powerbanka, která Vám umožní nabíjet telefon až dva dny. Nemusíte s sebou nosit kabel a nic připojovat. Připojuje se pomocí magnetů a nabíjí se zcela bezdrátově.

Vítězové testu nejlepší magsafe powerbanky v roce 2024

Vítěz testu

Pixy Go® Magsafe,Qi powerbanka 10 000mAh

MagSafe powerbanka od společnosti Milicia s kapacitou 10 000 mAh a 20W kabelovým nabíjením nebo 15W bezdrátovým nabíjením, je jednou z nejuniverzálnějších powerbank, které si můžete koupit. Představuje skvělou volbu pro každého, kdo potřebuje co nejvíce energie na cestách.

Více info zde
★★★★★★★★★★98%
Cena: 1 599 Kč

Lidovka

Xtorm Magnetic Wireless Power Bank 5000 v2

Baterie xtorm MagSafe s kapacitou 5 000 mAh je dostačující volbou, pokud máte omezený rozpočet.

Více info zde
★★★★★★★★★★81%
Cena: 789 Kč

Zlatá střední cesta

CubeNest Magnetická bezdrátová powerbanka S1B0

Pokud potřebujete MagSafe powerbanku, která je pěkná a kompaktní, společnost CubeNest má to, co potřebujete.

Více info zde
★★★★★★★★★★95%
Cena: 899 Kč

Pro náročné

Apple MagSafe Battery Pack

Chcete-li získat to nejlepší příslušenství, musíte někdy jít přímo ke zdroji. MagSafe powerbanka Battery Pack od společnosti Apple, je toho dokonalým příkladem. I přes vysokou cenu a malou kapacitu baterie, je perfektně integrován s iPhonem a poskytuje kvalitní zážitek.

Více info zde
★★★★★★★★★★90%
Cena: 2 889 Kč

Výběr nejlepší MagSafe powerbanky v roce 2024

MagSafe powerbanka – Recenze & Test

Zařazení technologie MagSafe do iPhonu, umožnilo vznik nového a rozsáhlého ekosystému pouzder i příslušenství, z nichž některá jsou užitečnější než jiná. Jedním z běžných typů příslušenství jsou powerbanky MagSafe, které lze k iPhonu připojit bez nutnosti použití kabelu a bezdrátově dobíjet zařízení, i když jste venku.

V průběhu minulých let, trh poněkud dospěl a vyrostla celá řada různých produktů. Každá řada je určena pro jiné případy použití, takže je důležité mít na paměti, co přesně hledáte.

Velikost je asi to nejdůležitější, co je třeba mít na paměti. Pokud chcete něco, co dokáže váš iPhone nabít z nuly na 100 % a to více než jednou, budete se muset poohlédnout po baleních s kapacitou 5 000 mAh a více. To však znamená, že se budete dívat po powerbankách, které Vašemu zařízení přidají poměrně dost na tloušťce.

Některé MagSafe powerbanky, nabízejí také šikovné vychytávky, jako je možnost nabíjet dvě zařízení (jedno přes MagSafe, druhé přes kabel). Některé se dodávají s bonusovým příslušenstvím. V dnešní době, je na výběr z mnoha různých magsafe powerbank, z nichž každá je vhodná pro jiné užití.

Jak již bylo řečeno, téměř každá powerbanka, je z hlediska funkčnosti stejná. Všechny se připojují k zadní straně iPhonu, téměř všechny nabízejí rychlost bezdrátového nabíjení 15 W a pro dobíjení magsafe powerbank, jsou většinou pouze přes jeden port USB-C, nebo Lightning.

S výběrem nejlepší MagSafe powerbanky, Vám pomůžeme vybrat tu nejlepší na našem trhu. Čtěte dál a podívejte se na náš výběr.

Vítěz testu

Pixy Go® Magsafe,Qi powerbanka 10 000mAh

Výhody

 • 15W bezdrátové nabíjení
 • Nízké zahřívání během bezdrátového dobíjení
 • Perfektní magnet zaručující velmi kvalitní spojení s telefonem
 • Kvalitní zpracování powerbanky
 • Rozsáhlý obsah balení

Nevýhody

 • Trochu větší rozměry 9,4 x 6,6 x 2,5 cm
 • 3hod dobíjení powerbanky

Naším vítězem testu nejlepších MagSafe powerbank, je Pixy Go® Magsafe Qi powerbanka 10 000mAh od společnosti Milicia. Jedná se o ověřeného výrobce, což znamená, že spolehlivost a celková kvalita jsou na velmi vysoké úrovni. Hlavním důvodem, proč zvítězila powerbanka Pixy Go® Magsafe Qi powerbanka 10 000mAh, je však její výkon – je to jediná magsafe powerbanka, která podporuje stabilní 15W dobíjení, s nízkým zahříváním.

Pro rychlejší nabíjení, můžete do akumulátoru zapojit usb-c kabel, zatímco je připojen k iPhonu, přes Lightning a nabíjet tak o výkonu 20 W.

Baterie uvnitř balení má kapacitu 10 000 mAh, což nám vyšlo na bezproblémové, dvě plné nabití, iPhonu 12 Pro. Magnet, který je uvnitř magsafe powerbanky, je nejsilnější a lze jej bez problému i při větších rozměrech nosit v kapse.

Obsah balení nás také potěšil. Vedle běžného příslušenství, balení obsahuje také magnetický kroužek, který po nalepení na android telefon, udělá rázem využitelné zařízení, pro tuto nejlepší powerbanku. Naleznete zde také příjemný přenosných vak z kvalitního materiálu, který ochrání magsafe powerbanku během cest.

Zlatá střední cesta

CubeNest Magnetická bezdrátová powerbanka S1B0

Výhody

 • 15W bezdrátové nabíjení
 • Kvalitní magnet, který udrží powerbanku na telefonu i během náročného pohybu
 • Luxusní hliníkové zpracování odvádějící teplo během dobíjení

Nevýhody

 • Upřímně. Během 14 dní testování jsem žádnou nezaznamenal a powerbanka dělá svoji práci přesně tak, jak má.

MagSafe powerbanka od značky CubeNest, je za nás ta nejlépe přenosná powerbanka, kterou můžete koupit. S šířkou pouze necelý 1cm je jedna z nejtenčích magsafe powerbank, které můžete na trhu najít. Nejlepší na této powerbance je, že obsahuje integrovanou baterii, s kapacitou 5 000 mAh, což je více než dost na to, aby se váš iPhone po vybití plně nabil. Nechybí ani LED kontrolka, pro kontrolu aktuálního stavu baterie.

Z přední strany CubeNest magsafe, je powerbanka zabalena v odolném hliníkovém designu, který je dostupný v pěti barvách: šedá, stříbrná, zlatá, růžová a horsky modrá. Na spodní straně je umístěn port USB-C, pro nabíjení samotného akumulátoru a pokud potřebujete něco rychlejšího, než 15W bezdrátové nabíjení, lze jej použít také k nabíjení iPhonu přes kabel s výkonem 18 W.

Za 899 ,- je cenově poměrně dostupná. Je to velmi kvalitní MagSafe powerbanka, u které se můžete spolehnout na vynikající magnet, který nepustí váš iPhone v kapse, i během běhu. Zpracování powerbanky je také na velmi vysoké úrovní a pokud je to vše, co potřebujete, budete ji mít rádi, protože na cestách Vás opravdu nikdy nezklame.

Lidovka

Xtorm Magnetic Wireless Power Bank 5000 v2

Výhody

 • Design, který vypadá líbivě
 • 5000 mAh integrovaná baterie
 • Výrobce z Holandska

Nevýhody

 • Slabý magnet, který nedolého přímo rovně na telefon
 • Powerbanka se velmi zahřívá během QI nabíjení a ztrácí znatelně na výkonu

Pokud vybíráte s omezeným rozpočtem, můžete vyzkoušet bezdrátovou magsafe powerbanku od společnosti xtorm. Tato MagSafe powerbanka s průměrným designem a nízkou cenou 749 Kč, má za danou cenu spoustu chytrých funkcí.

Její baterie s kapacitou 5 000 mAh, dokáže většině uživatelů a jejím iPhonům, poskytnout energii, těsně pod hranicí plného nabití a je vybavena LED indikátorem, takže můžete zkontrolovat, kolik energie ještě zbývá. Na spodní straně se nachází port USB-C, pro nabíjení powerbanky a po připojení příslušenství, můžete současně nabíjet svůj iPhone.

Pokud máte vyšší model iPhone Pro Max, nebudete moci s touto powerbankou telefon plně dobít. Ale pro rychlé dobíjení na cestách, je to dostačující volba, i když bych spíše doporučil na základě testů výše zmíněné magsafe powerbanky, od výrobce Milicia nebo CubeNest.

Ohodnoťte tento příspěvek!
4.8/5 (4)

Redakce Spotrebice-Recenze.cz

Redakce Spotrebice-Recenze.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *