TrueLife AquaFloss Compact C300 White nezávislá recenze

Recenze ústní sprchy TrueLife AquaFloss Compact C300

Jsem opravdu nadšená z nové ústní sprchy Trulife AquaFloss Compact C300. Oproti starší verzi ( TruLife Aqua Floss Station S600 )se mi líbí to, že je podstatně menší, skladnější a hlavně se dá jakkoliv přenášet po bytě a čistit si tak zuby. Tomu dávám velký palec nahoru.

Vždycky dbám na svou ústní hygienu a hledala jsem efektivní způsob, jak udržovat své zuby a dásně zdravé. Po prozkoumání různých možností jsem se rozhodla vyzkoušet další ústní sprchu a tou je ústní sprcha od značky Trulife AquaFloss Compact C300. Tato ústní sprcha se mi aktuálně jevila, jako nejlepší volba.

Truelife AquaFloss Compact C300 White lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Pěkný design

Začnu tím, že jednou z prvních věcí, která mě zaujala, je její kompaktní design. Trulife AquaFloss Compact C300 je skutečně kompaktní a snadno se vejde do každé koupelny. Její velikost je ideální i pro cestování, takže jí mohu vzít s sebou na dovolenou nebo na služební cesty. Navíc baterie vydrží až 14 dnů, takže ušetříte místo v batohu, pokud někam přechodně vycestujete. A kdyby se přeci jenom stalo, že byste ústní sprchu potřebovali na cestách nabíjet, tak můžete použít nabíjecí kabel, který je zakončený USB konektorem a nabít jej tak přes powerbanku.

Intuitivní ovládání ústní sprchy

Další věc, která mě mile překvapila, je jednoduchost použití. Stačí naplnit nádržku vodou a stisknout tlačítko. Nádržka je určena až na 300ml vody, což je za mě úplně dostačující. Volíte si až z 5- ti různých režimů čištění s 6- ti různými tryskami, které jsou speciálně navrženy pro Vaše konkrétní dentální potřeby. Trulife AquaFloss Compact C300 používá opět tlak vody k odstraňování zbytků jídla a bakterií, z mezizubních prostorů a dásní. Vyčistí až 99 % bakterií a zubního plaku díky mikrobublinkám, vytvořených z vody. Toto je za nás velmi účinný způsob, jak dosáhnout čistoty, kterou běžný elektrický zubní kartáček na zuby nemůže zajistit.

Díky režimu Pulse s technologií PulseTrue vám ústní sprcha zajistí krásnou masáž dásní, prokrvuje jí a pomáhá tak její regeneraci. No a pro ty z Vás, kterým jeden z režimů vyhovoval, jen si nemůžete vzpomenout který z nich to byl, tak tu je funkce Paměť, která si perfektně pamatuje naposledy použití režim čištění. A dále je tu funkce DIY, u které si můžete nastavit intenzitu tlaku vody přesně podle vašich představ a vytvořit si tak svůj vlastní režim.

Také jsem si všimla, že po použití Trulife AquaFloss Compact C300 vnímám a cítím moje ústa o mnoho svěžejší a čistší, než s běžným kartáčkem. Dále vnímám i to, že pravidelné používání ústní sprchy výrazně přispívám k prevenci zubního kazu a onemocnění dásní. Měla jsem náběh již na několik zubních kazů, ale po návštěvě zubařky jsem zjistila, že jsem to krásně podchytila správným čištěním svých zubů.

Co se týče údržby, Trulife AquaFloss Compact C300 je velmi snadno čistitelný. Jeho nádržka na vodu je odnímatelná a lze ji jednoduše umýt pod tekoucí vodou. Přístroj má také vestavěný nádržku na ústní vodu, což je skvělé, protože nemusím stále nosit lahev vody s sebou.

Jedinou malou nevýhodou, kterou jsem zjistila je, že Trulife AquaFloss Compact C300 je o něco hlučnější. Nicméně, tato drobná nevýhoda je vzhledem k jejím vynikajícím výsledkům velmi zanedbatelná.

IMG_2315
IMG_2316
IMG_2318
IMG_2315 IMG_2316 IMG_2318

Otázky, které by vás mohli zajímat před koupí

Aquafloss Compact C300 White je přístroj na zubní péči, který poskytuje účinné čištění mezi zuby pomocí vodního paprsku. Pomáhá odstraňovat zbytky jídla a bakterie z obtížně dostupných prostorů, což přispívá ke zdravějšímu dásňovému prostoru a lepšímu zdraví ústní dutiny.

Ano, Aquafloss Compact C300 White je navržen tak, aby byl vhodný pro všechny, kteří hledají účinnější způsob čištění mezi zuby. Je ideální pro lidi se zubním plakem, zubními náhradami (korunky, mosty, implantáty), rovnátky či zubními mezery.

Použití Aquafloss Compact C300 White je jednoduché. Naplňte nádržku vodou, zapněte přístroj a přiložte jemně šikmou trysku mezi zuby nebo podél dásní. Poté stiskněte spoušť a nechte vodní paprsek odstranit zbytky jídla a plak. Doporučujeme používat Aquafloss Compact C300 White nejméně jednou denně.

Aquafloss Compact C300 White má několik hlavních výhod. Patří sem účinné čištění mezi zuby a podél dásní, snadné použití, nastavitelná síla vodního paprsku, snadná přenosnost díky kompaktnímu designu

Aquafloss Compact C300 White je dodáván s několika příslušenstvími, která zlepšují jeho funkčnost. Kromě samotného přístroje obdržíte několik výměnných trysk, které vám umožní přizpůsobit sílu vodního paprsku vašim preferencím. Také dostanete napájecí adaptér a návod k použití, který vám poskytne podrobné informace o správném používání přístroje.

IMG_2321
IMG_2322
IMG_2323
IMG_2321 IMG_2322 IMG_2323

Závěrečné shrnutí

V závěru lze říci, že Trulife AquaFloss Compact C300 je vynikající ústní sprchou. Její kompaktní design a přenositelnost jsou obdivuhodné, což umožňuje pohodlné čištění zubů doma i na cestách. S různými režimy čištění a tryskami je přizpůsobení individuálním potřebám překvapivě snadné. Účinnost ústní sprchy je skvělá díky odstraňování bakterií a zubního plaku dostatečným tlakem vody.

Pravidelné používání ústní sprchy přináší svěží a čistý pocit v ústech a pomáhá předcházet zubnímu kazu a problémům s dásněmi. Údržba je snadná díky odnímatelné nádržce na vodu.

Výhody

  • Účinnost čištění
  • Snadné použití
  • Komfort
  • Flexibilita
  • Kvalitní zpracování

Nevýhody

  • Průměr rukojeti je pro holku trochu širší

Kde zakoupit ústní sprchu TrueLife AquaFloss Compact C300:

Ústní sprchu TrueLife AquaFloss Compact C300 můžete zakoupit na Alza.cz kliknutím ZDE. Nebo vyhledejte nejlepší cenu na Heurece ZDE :

Ohodnoťte tento příspěvek!
4.7/5 (3)

Redakce Spotrebice-Recenze.cz

Redakce Spotrebice-Recenze.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *