Niceboy RAZE Neon nezávislá recenze

Recenze niceboy raze neon
Recenze bluetooth reproduktor Niceboy RAZE Neon

Bluetooth reproduktor Niceboy RAZE Neon je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí na své zahradě nebo mezi přáteli, dodat trochu stylu a kvality zvuku. Tento bluetooth reproduktor s elegantním designem, výkonným zvukem, pevnou konstrukcí a líbivou cenou, vás jistě zaujme.

RAZE Neon nabízí působivou basovou odezvu s hlubokými basy a výškami, které dokáží rozeznít každou místnost. Má také integrovaný mikrofon, takže můžete telefonovat s hands-free. Kromě toho je výdrž baterie tohoto reproduktoru působivá, protože poskytuje až 12 hodin přehrávání.

Bluetooth reproduktor Niceboy RAZE Neon je také vybaven vestavěnou světelnou LED show, kterou lze nastavit pro různé nálady a příležitosti. Díky svému modernímu designu a skvělé kvalitě zvuku, je reproduktor Niceboy RAZE Neon bluetooth vynikající volbou pro každého, kdo má rád kvalitní poslech za příznivou cenu.

Intuitivní ovládání

Reproduktor obsahuje několik základních tlačítek pro snadnou manipulaci. Mnoho lidí však může mít problém s tím, jak tyto funkce správně používat, aby ze zařízení získali co nejlepší výkon. V této recenzi se budeme věnovat i ovládání reproduktoru Niceboy RAZE Neon.

Připojení zařízení přes Bluetooth je skutečně snadné a obzvláště rychlé. K tomu je třeba se ujistit, že je vaše zařízení s reproduktorem kompatibilní a má povolenou funkci Bluetooth. Jakmile jsou obě zařízení připojena, můžete začít streamovat hudbu nebo jiný zvukový obsah ze zařízení přímo do reproduktoru.

Ovládací prvky bluetooth reproduktoru Niceboy RAZE Neon

Volume +Slouží k zesílení reproduktoru
Volume –Slouží k zeslabení reproduktoru
PodsvíceníOvládání LED podsvícení – kompletně vypnuté, změna barvy, změna efektu
VstupPřepínání vstupu audia mezi AUX, Bluetooth, Flashdisk, micro SD karta
VpravoPřepínání na další písničku
VlevoPřepínání na předchozí písničku
On/Off Tlačítko sloužící k vypnutí nebo zapnutí reproduktoru. Během přehrávání při krátkém zmáčknutí funguje jako pauza přehrávání

Během testování reproduktoru Niceboy RAZE Neon se nám podařilo dosáhnout až 12h výdrže baterie, při cca 50% využití hlasitosti reproduktoru a s vypnutým LED podsvícením. V případě připojení přes AUX je možné dosáhnout i vyšších hodnot, než je 12h. Ovšem, pokud tento reproduktor budete používat v letních dnech u bazénu, kde budete potřebovat maximální hlasitost, případně LED podsvícení, připravte se na to, že reproduktor nezvládne ani 3h.

Problém s nižší výdrží můžete snadno prodloužit s pomocí powerbanky, kdy Niceboy RAZE Neon může přehrávat Vaše oblíbené skladby i během nabíjení.

Parametry reproduktoru

Určení:K mobilu
K počítači
Do exteriéru
Typ připojení:BT
3,5 mm Jack
USB-A
microSD
Verze Bluetooth:5.0
Podporované kodeky:SBC
Stupeň krytí:IPX6
Nabíjení:USB-C
Počet pásem:1-pásmové
Funkce:Mikrofon
USB napájení
Přehrávání USB flash
True Wireless
Světelný mód
Maximální výdrž baterie (h):12
Kapacita baterie (mAh):1800
Watty:15
Obsah balení:Bezdrátový reproduktor Niceboy RAZE Neon Nabíjecí USB-C kabel Audio kabel Návod k použití
Zdroj: Oficiální prodejce Niceboy.eu

Integrovanou baterii o kapacitě 1800mAh jste schopni plně nabít za cca 2hod. Záleží na zvoleném adaptéru, který není v obsahu balení. V tomtu testu jsem používal běžný adaptér, který používám při nabíjení mobilního telefonu. Potěšila i dioda informující o probíhajícím dobíjení reproduktoru, která se automaticky rozsvítí při připojení k síti a zhasne, když je reproduktor plně nabitý. Co mně vadilo na většině reproduktorů v této cenové relaci, bylo ostré svícení právě zmiňované diody, ale konečně tady na tom zapracovali a dioda vůbec neoslňuje v zhasnuté místnosti.

Vodotěsnost / odolnost proti prachu

Bluetooth reproduktor Niceboy RAZE Neon je certifikovaný krytím IPX6, který slibuje odolnost produktu za deště nebo stříkanci od bazénu. Odolnost proti prachu není certifikovaná prodejcem, rozhodně bych nedoporučoval používat produkt ve velmi prašné místnosti.

Niceboy RAZE Neon
Niceboy RAZE Neon
Niceboy RAZE Neon
Niceboy RAZE Neon Niceboy RAZE Neon Niceboy RAZE Neon

Otázky, které by vás mohli zajímat před koupí

Frekvenční rozsah je k dispozici od 80 do 15000 Hz

Zpracování reproduktoru bych zařadil na střední úroveň. Reproduktor působí velmi bytelně, stabilně a použité materiály mi připomínají kvalitu od JBL. Potěší robustní pružné poutko na vrchní straně reproduktoru, které lze zavěsit na místo, kde se reproduktor nedá položit.

Ne, FM přijímač není integrován v zařízení.

Ano. Tento reproduktor můžete použít jako záložní powerbanku k telefonu. Nezapomínejte na integrovanou baterii s kapacitou 1800mAh, kterou tímto způsobem můžete velmi rychle vybít. Doporučujeme využít spíše na poslední nouze.

Ano. Pokud máte další produkt od značky Niceboy, můžete snadno propojit tyto dva reproduktory a získat tak o krok lepší poslech.

Niceboy RAZE Neon
Niceboy RAZE Neon
Niceboy RAZE Neon
Niceboy RAZE Neon Niceboy RAZE Neon Niceboy RAZE Neon

Závěrečné shrnutí

Tento bluetooth reproduktor cílí spíše na mladší generaci, která si pokládá otázku jak vybrat kvalitní bluetooth reproduktor za příznivou cenu. Potěší kvalitním zvukem, který ocení převážně posluchači hip-hopu, soulu, popu – mladší generace. Zde je kvalita dostačující, ovšem při poslechu rocku, jazzu nebo klasické hudby, není zvuk úplně čistý a je cítit, jak by reproduktor chtěl stále pouštět basy.

Světelná show s 9 různými modely podsvícení, je také určitě příjemný bonus. Efekty nejsou rychle okoukatelné a určitě strhnou pozornost každého.

Výdrž baterie je silná stránka tohoto reproduktoru. V průměru se dá dostat na příjemných 5 hodin poslechu a to i s tím, že reproduktor můžete použít i jako powerbanku a nemusíte s sebou tahat zbytečně dvě zařízení.

Výhody

  • Snadné použití
  • Výdrž baterie
  • Handsfree telefonní hovory
  • LED podsvícení
  • Velmi příznivá cena

Nevýhody

  • Občas se mi stalo, že během pozastavení písničky na reproduktoru, se mi reproduktor po chvíli sám vypnul
  • LED podsvícení nevyužívá efekty podle aktuálního zvuku za pomocí mikrofonu
  • Nemá mobilní aplikaci k nastavení ekvalizéru

Kde zakoupit tento bluetooth reproduktor:

Bluetooth reproduktor Niceboy RAZE Neon můžete zakoupit na Alza.cz kliknutím ZDE. Nebo vyhledejte nejlepší cenu na Heurece ZDE :

Ohodnoťte tento příspěvek!
5/5 (2)

Redakce Spotrebice-Recenze.cz

Redakce Spotrebice-Recenze.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *