Jak na podzimní výzdobu vašeho okolí?

Pokud jde o výměnu letních dekorací za podzimní výzdobu, neexistuje žádné pevně dané pravidlo. Řiďte se svým vkusem. Koneckonců je jen na vás, jak si tuto speciální podzimní sezónu vydobíte váš byt či dům. Níže jsme poskytli malý návod, kdy umístit podzimní dekoraci.

Kdy byste měli naaranžovat podzimní dekoraci?

Ať už měníte výzdobu interiéru nebo exteriéru, podzimní výzdobu můžete pověsit již koncem srpna. Nejlepší možností je umístit podzimní výzdobu v září nebo říjnu, jakmile se počasí začne měnit.

Pokud se chystáte vyzdobit svůj prostor před prvními velkými podzimními prázdninami – Halloweenem – vyberte si vhodnou výzdobu pro podzim a poté přidejte sváteční prvky, až se budou blížit jiné svátky.

S Halloweenem, Díkůvzdáním a Vánocemi za rohem si můžete vybrat podzimní dekorace, které vydrží několik měsíců. Od věnců inspirovaných podzimem, po dýně a rustikální zeleň můžete vytvořit útulnou a tematickou atmosféru. Velká část vaší podzimní výzdoby poté pravděpodobně přejde do vánoční výzdoby.

Známky, že se blíží podzim

Existuje několik znaků, kterým můžete věnovat pozornost, než se pustíte do podzimní výzdoby. Nechte se inspirovat přírodou, pokud jde o odhadnutí správného času pro umístění vašich podzimních dekorací:

• Chladné počasí – když se venku začne ochlazovat, můžete začít měnit letní výzdobu za podzimní. Jakmile se zdá, že počasí je trvale chladné, můžete světlé barvy ve svém domě vyměnit za teplejší barvy vhodné k podzimu.

• Když listy začnou měnit barvy – nejjednodušší znamení, že se blíží podzim, je hned za vašimi dveřmi. Jakmile listy začnou padat a měnit barvy, je to známka toho, že podzimní výzdoba už je vhodná.

Podzim je jedno z nejnádhernějších roční období. Podzimní výzdoba jeho kouzlo ještě umocní a bude vás provázet až do konce roku. Uplatněte podzimní motivy během všech sezónních změn, včetně pozvánek na večeři a témat podzimních oslav.

Ohodnoťte tento příspěvek!
0/5 (0)

Kateřina Vachová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *